Eric Hallström oljemålning
2015-01-14
287284
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HALLSTRÖM, Eric (1893-1946):Landskapsvy, signerad Eric Hallström, olja på pannå, 57x69 cm