Hans Norsbo
2015-01-15
287277
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORSBO, Hans (Johansson) (1897-1955): Vinterträdgård med fåglar, signerad och daterad Hans Norsbo 1943, etsning, 25x20 cm