Smörknivar 1900-tal
2015-01-14
287256
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SMÖRKNIVAR, 6 st, delvis sterlingsilver, oidentifierad mästarstämpel GH, Sheffield ca 1899, pistolskaft, förgyllt blad i stål, längd ca 16 cm, etui medföljer
Smärre slitage