Trädgårdsurnor gjutjärn
2015-01-14
287232
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gjutjärn, svartlackerade, höjd ca 47 cm
Bruksslitage