Stolar 1900-talets mitt
2015-01-14
287230
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 3+1 st, 1900-talets mitt, stomme i metall, svartlackerade, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage