Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-01-14
287228
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Venedig, otydligt signerad, olja på duk, 50x69 cm