Ulf Olausson olja
2015-01-14
287216
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLAUSSON, Ulf (född 1935): Skymning, signerad Ulf Olausson, olja på duk, 88x105 cm