Jacob Dahlgren
2015-01-14
287214
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHLGREN, Jacob (född 1970): Två gröna oliver, signerad och daterad -98, numrerad 63/150, färgserigrafi, 36,5x27 cm