Ulf Trotzig
2015-01-14
287206
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TROTZIG, Ulf (1925-2013): Komposition i grönt, signerad Trotzig, 41/70, färgetsning, 59,5x34,5 cm