KA Pehrson
2015-01-13
287194
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotisk fågel, signerad och daterad K.A Pehrson -86 färglitografi, 116/385, ca 38x46 cm