KA Pehrson
2015-01-13
287191
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl-Axel (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K.A Pehrson 96, färglitografi, 29/250, ca 33x40 cm