Victor Vasarely seriegrafi
2015-01-15
287182
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 199/250, färgserigrafi, 53x52 cm
Papper med stötskador