Flakonger
2015-01-13
287162
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLAKONGER, 4 st, 18-1900-tal, slipad dekor, delvis färgat glas, höjd ca 6-7,5 cm
En flakong saknar propp, mindre nagg