Salvador Dali färglitografi
2015-01-15
287155
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): Carmen: Carmens Death, 1970, signerad Dali, IX/CXXV, färglitografi, 54x43 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 1328