Lås 1700-tal
2015-01-13
287133
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LÅS, 2 st, järn, 1700-tal, varav ett med dekor av rocailler, längd ca 35-37 cm
Nycklar saknas, dekorelement med skador