Leopold Fare oljemålning
2015-01-13
287128
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Blå berg" Grimaud I, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1994, ca 40x53 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet