Byrå Louis seize-stil
2015-01-12
287096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Louis seize-stil, höjd 74, 69x36 cm, nyckel finns
Spräckt och lagad skiva, fanerskador, skador, nyckel finns att hämta på utlämningen