Stellan Mörner färglitografi
2015-01-12
287094
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Teaterscen, signerad Mörner, 95/260, färglitografi, 41x30 cm
Något gulnad, vikta marginaler, kapade hörn