Tortsen Renqvist oljemålning
2015-01-12
287093
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RENQVIST, Torsten (1924-2007): Komposition, signerad och daterad T.R , 55, olja på duk, ca 36x48 cm