Gustav Rudberg oljemålning
2015-01-12
287088
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Komposition, signerad Rudberg, olja på duk, 60x56 cm