Gustav Rudberg oljemålning
2015-01-12
287087
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kvinna i däckstol, signerad Rudberg, olja på duk, 42x51 cm
Lagning