Brännvinssked silver
2015-01-13
287077
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRÄNNVINSSKED, silver, 1700-tal, Sverige/Norge, otydliga oidentifierade stämplar, graverad dekor, frånsida med ägarmonogram, längd ca 16 cm
Slitage, smärre bucklor