Miniatyrmöbler silver
2015-01-12
287050
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MINIATYRMÖBLER, 4 st, silver, 1900-tal, delvis England, otydliga stämplar, bestående av: soffa, stol, spinett, karmstol, total vikt ca 102 g