Jim Dine färglitografi
2015-01-12
287044
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
DINE, Jim (född 1935): The New Year´s Tree, 1985, ur sviten The Astra Set, signerad och daterad Dine 1985, 13/400, färglitografi, 60x50 cm (bladstorlek 89x63 cm)