Olle Bonnier litografi
2015-01-11
287033
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -62, 24/70, färglitografi, 21x66 cm