Angelica Wiik färglitografi
2015-01-11
287008
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WIIK, Angelica (född 1960): Uteservering, signerad Angelica Wiik, 98/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm