Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2015-01-12
286980
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, ea, färglitografi, 40x55 cm, oramad