Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2015-01-11
286979
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, pt, färglitografi, 54x40 cm, oramad