Börje Hedlund oljemålning
2015-01-11
286948
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEDLUND, Börje (1909-2005): "Trivsel", signerad Hedlund, olja på duk, ca 46x27 cm