Ulf Gripenholm litografi
2015-01-10
286935
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Modellstudie, signerad Ulf Gripenholm, numrerad 15/99, färglitografi, 43x51 cm