Wilfredo Lam Kuba
2015-01-10
286914
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAM, Wilfredo (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått 64,5x49,5 cm, oramad