Stop barockstil

Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil
Stop barockstil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOP, 1800-talets slut, koppar och förgylld mässing, barockstil, rikt dekorerad genombruten dekor av figurscen, kulfötter, höjd 24 cm

Med gravyr

286905

2015-01-10