Akvareller F. Magnusson
2015-01-10
286894
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MAGNUSSON, Fr (1800-tal): (2) Män i uniform, signerade och daterade Fr Magnusson 1891 resp F. Magnusson -93, akvareller, ca 24x16,5 resp 36x22,5 cm
Skador, uppklistrade på kartong, oramade