Inge Schiöler färgserigrafi
2015-01-09
286802
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-71): Motiv från Koster samt Kvinnoporträtt, provtryck, 1 signerad och numrerad Inge Schiöler, 21/30, färgserigrafier, varierande mått, oramade
Fläckar