Collier silver Inga Lagervall Silversmide
2015-01-09
286794
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
COLLIER, sterlingsilver, dekor med fiskar och tunnformade matterade stenar, design Inga Lagervall Silversmide, Stockholm 2001, karbinhake, längd 41 cm
Stenar med repor och smärre nagg