Helmer Osslund oljemålning
2015-01-09
286779
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OSSLUND, Helmer (1866-1938): "Norrlandsmyr iu höst", signerad Helmer Osslund, olja på pannå, 30x42cm
Ytmärke