Bengt Lindström färglitografi
2015-01-09
286760
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Tack tack tack ...", signerad Bengt Lindström, 247/600, färglitografi, 37x23 cm, med dedikation
Fläckar, bristningar