Soffa cognacsfärgat läder
2015-01-08
286731
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets hälft, sannolikt Danmark, cognacsfärgat läder, längd 150 cm
Slitage och fläckar