Bokskåp 1800-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, bemålat, höjd 230, 105x47 cm, nyckel finns
Kuntoraportti
Nyckel finns att hämta på utlämningen, senare bemålat
286701
Päivämäärä:
2015-01-08