Selterglas Lalique
2015-01-30
286694
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SELTERGLAS, 12 st, Lalique, Frankrike, signerade, höjd ca 7 cm
Bruksslitage, enstaka med smärre nagg