Väggapplicker i brons

Väggapplicker i brons
Väggapplicker i brons
Väggapplicker i brons
Väggapplicker i brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VÄGGAPPLICKER, 1 par, brons, 900-talets första hälft, Louis seize-stil, elektrifierade, fem ljuspunkter, höjd 96 cm

3 glaskupor saknas, några glaskupor med skador

286644

2015-01-07