Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca 25-35 cm

Bruksslitage

286608

2015-01-07