Urna Kina 1900-tal
2015-01-06
286596
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNA med lock, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose av tuppar bland blommor, höjd 31,5 cm
Obetydligt slitage och locket med nagg på insidan.