Gungstol
2015-01-06
286574
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNGSTOL, 1800-tal, mahognyfanér, medlängd 88, rygghöjd 101 cm
Skador och lagningar