Målning
2015-01-07
286573
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 18/1900-tal): Figurer i skog, signerad JO Morris, olja, 50x75 cm