PG Thelander etsning
2015-01-07
286571
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): "Kvinna-Män-Svampar", signerad och numrerad PG Thelander, 13/100. färgetsning, 49x64 cm
Gulnader