Vaser brittaniametall WMF
2015-01-05
286555
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 1 par, brittaniametall, Tyskland, 1800-talets andra hälft, WMF, dekor av figurer med hundar, totalhöjd med glasinsats 47 cm
Skador, delar saknas, glasinsats nedslipad, en glasinsats saknas, attribut saknas