Golvlampa 1970-tal
2015-01-05
286547
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1970-tal, fot i vitmetall, rödglaserad fot, total höjd ca 130 cm
Bruksslitage, bucklor