Bordslampa mässing

Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-tal, gustaviansk stil, på kulfötter, fot i mässing, höjd 62 cm

Bruksslitage

286546

2015-01-05