Ljusstakar jardiniere tenn

Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn
Ljusstakar jardiniere tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus vardera, JARDINIÈRE, tenn, 1900-talets första hälft, ljusstakarnas höjd ca 12,5, jardinière längd 34 cm

Jardinairen med gravyr, smärre skador

286538

2015-01-05